Сьогодні у Рівному перше засідання оновленого виконкому

Нагадаємо, склад членів виконавчого комітету міської ради депутати затвердили лише минулого тижня

В оновленому складі члени виконкому після проведення місцевих виборів зберуться вперше. Склад членів виконкому не без конфлікту затвердили на сесії міської ради минулого четверга

Традиційно по обіді члени виконавчого комітету говоритимуть про бюджет міста за 9 місяців 2015 року, про Муніципальну програму сталого розвитку та про міську програму розвитку фізичної культури і спорту. Розглядатимуть також звернення громадян, підприємств та організацій міста з житлових питань, обговорюватимуть режим гоботи торгових точок та закладів громадського харчування, а також затверджуватимуть тариф на проїзд у тролейбусах учнів і студентів в 2016 році.

Традиційно начальник міського управління торгівлі Ігор Остапенко розповідатиме про підготовку до роботи новорічного ярмарку біля ялинки на Майдані Незалежності. 

Також члени виконкому мають затвердити премію за жовтень-листопад 2015 року. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень