Сьогодні у Рівному перекрито рух транспорту

Вулиця Соборна буде перекрита віл 11:00 до 22:00

Сьогодні, 28 серпня у місті відбуваєтсья низька заходів присвячених Дню міста Рівне.

Зокрема о 12:00 годині депутати сьомого скликання Рівненської міської ради візьмуть участь загальноміських заходах. Вони зустрінуться біля колони Божої Матері та пішою ходою продовжать урочистості до пам'ятника княгині Марії Рівненської (Несвицької), що на Соборній.

Згодом, святкові заходи розпочнуться на Майдані Незалежності, парку Шевченка, Лебединці та інших місцях. Повний перелік заходів можна побачити тут

Крім того 28 серпня з 9:30 до 10:30 буде перекрито рух транспортних засобів в місті Рівному на проспекті Миру від готелю «Мир» до перехрестя з вулицею Набережна (обидві смуги руху) та з 11:00 до 22:00 - по вулиці Соборній, від кооперативного економіко-правового коледжу до майдану Музики (зал камерної та органної музики).

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень