31 березня - Міжнародний день бекапу

Міжнародний день резервного копіювання (World Backup Day) або День бекапу проводиться щорічно 31 березня. Резервне копіювання - це створення копії даних на носії (жорсткому диску, флеш-карті, CD-диску та інших носіях), призначеному для відновлення даних у разі їх пошкодження або втрати на основному носії.

У наш час збереження значимої інформації набуває все більшого значення. Втрата фінансових відомостей, баз даних або інформації сайту може призвести до великих проблем в організації та відчутно «вдарити по гаманцю». Та й кожен окремий користувач домашнього комп'ютера, комунікатора або простого стільникового телефону може отримати чимало прикрощів, втративши потрібні дані - від улюблених фотографій, домашніх відеозаписів або необхідних статей до контактних телефонів та адрес.

Тому Міжнародний день резервного копіювання покликаний привернути увагу громадськості до питань забезпечення збереження інформації, а також поширити інформацію про необхідність захисту від втрати даних.

День бекапу був встановлений з ініціативи користувачів сайту соціальних новин Редді і невипадково був призначений на 31 березня. У комп'ютерному середовищі відомі випадки втрати інформації саме 1 квітня (ось такі «жарти») - існує навіть ціла група першоквітневих вірусів, які активізуються саме в цей день. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Більше оголошень