Сьогодні має запрацювати електронне декларування


Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) доручило розробнику програмного забезпечення ТОВ "Міранда" доопрацювати комплексну систему захисту інформації, яку раніше не сертифікував Держспецзв'язок

Голова НАЗК Наталія Корчак зазначила, що рішення запустити систему електронного декларування 15 серпня не скасовано.

За словами очільниці НАЗК, на даний момент відсутні гарантії того, що власники баз даних захищені від проникнення в систему електронного декларування ззовні.

Раніше повідомлялося, що Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації ДССЗЗІ в п’ятницю ввечері повідомила про відмову у сертифікації комплексу збирання та обробки електронних декларацій.

Проте у неділю Національна агенція з питань запобігання корупції одноголосно схвалила рішення про готовність до початку своєї повноцінної діяльності.

Водночас, Наталія Корчак констатувала, що атестат відповідності для системи електронних декларацій наразі відсутній.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко оприлюднив відкрите звернення до "всіх, від кого залежить вчасний старт електронного декларування", в якому виключив можливість перенесення запуску системи.

 Євросоюз виступив із офіційною заявою про те, що Київ має забезпечити повноцінний запуск електронного декларування саме 15 серпня.

В ООН також заявили, що здивовані затримкою e-декларування нібито через "питання безпеки".

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень