Сьогодні – День бабака

Це традиційне свято Канади і США

Сьогодні увесь світ відзначає День бабака. Це традиційне свято Канади і США, яке поступово почали відзначити у багатьох країнах світу.

У цей день, 2 лютого, люди спостерігають за бабаком. Від того, чи побачить звір власну тінь, залежить, чи буде весна ранньою та теплою.

Якщо він бачить свою тінь, то лізе спати назад до нори. Це значить, що наступні кілька тижнів буде мороз. Але якщо день похмурий, бабак не бачить тіні і не вертається до нори – рання весна.

Згідно зі статистикою, передбачення звіра - неправильні. Починаючи з 1886 року свідки записують, чи побачив він свою тінь, але прогноз бабака збувся лише в 39% випадків, пише Вікіпедія.

Зауважимо, що в Україні зараз «діють» два бабаки-«метеорологи» – слобожанський Тимко (живе на біостанції Харківського національного університету ім. В.Каразина в с. Гайдари, Харківщина) і галицький Мишко (з 2009 р. живе у Львівському дитячому еколого-натуралістичному центрі ).

Попри випадковість прогнозів бабаків-метеорологів, популярність цього свята з кожним роком зростає.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень