Сьогодні – Всесвітній день шампанського (ФОТО)

Як виник цей напій

Щороку в передостанню п’ятницю жовтня планета святкує Міжнародний день шампанського. Цьогоріч це свято припало на 21 жовтня.

Напій, які припав до смаку багатьом людям, випадково виник в одному з холодних регіонів Франції.

Зміна погоди в бік зниження температури перервала процес бродіння вина. Коли температура підвищилась, бродіння відновилося, зупинити ще раз його не вдалося. Так і народилося шипуче вино. 

Одразу після своєї появи шампанське не мало стільки прихильників, як зараз. Чималий внесок в розповсюдження та оновлення смаку шампанського вніс монах П’єр Періньйон.

Він почав експериментувати: змішувати різну сировину (сік винограду), розливати напій по пляшках та закривати їх корком для збереження вуглекислого газу.

За ці заслуги ім’я Періньйона отримала найдорожча та найкраща марка шампанського у світі – Dom Perignon, яка коштує від 9 000 до понад 27 000 грн.

Джерело: Day Today

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень