Сьогодні – День отоларинголога: Цікаві факти і привітання

Привітайте цих чудових спеціалістів

Сьогодні, 29 вересня, отоларингологи відзначають професійне свято. Цих спеціалістів ще називають ЛОР-лікарями або «вухо-горло-ніс».

Отоларингологія почала формуватися ще в XVIII ст., коли достеменно вивчили анатомію та фізіологію вух, носа та горла. Тоді ж були розроблені спеціальні інструменти для дослідження цих органів.  

Про отоларингологів зазвичай згадують, коли настають холоди, адже саме в цей період підвищується ризик застуди з усіма її наслідками – хворим горлом та закладеним носом.

Декілька цікавих фактів про наші ніс, вухо і горло (якщо ви не отоларинголог, то цього, ймовірно, не знали):

  • вухо та носові пазухи зв’язані через Євстахієву трубу, а ніс безпосередньо пов’язаний з горлом. Тому запалення у горлі чи носі може переходити на вуха й навпаки;
  • вуха та ніс ростуть впродовж усього життя;
  • у вусі знаходиться найменший м’яз людського організму, що має лише 1 мм у довжину;
  • наші ніздрі працюють по черзі – кожні 4 години змінюється ведуча ніздря;
  • у людей похилого віку горло болить частіше, ніж у дітей.

Привітання з Днем лора

***

Вітаю з Днем отоларинголога і побажаю ніколи не псувати своє здоров’я і допомагати поправляти його іншим. Нехай робота приносить радість і вдячність, нехай в житті буде щастя і успіх, нехай кожен день проходить плідно, хай у важку хвилину підтримає близька людина. Добробуту й успішного саморозвитку!

***

Вітаю з Днем отоларинголога і хочу побажати гарного слуху, дзвінкого і чистого голосу, свіжого та спокійного дихання. Нехай завжди вдається надавати допомогу своїм пацієнтам, нехай будь-яку справу життя завершується успіхом і удачею, нехай кожен день буде веселим і щасливим.

***

Бажаю діяльності з успіхом, достатком, чути тільки приємне, бажаю дихати повітрям щастя, бажаю, щоб голосові зв’язки напружувалися тільки від веселих і дзвінких пісень.

Джерело: Day Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень