Соціальні виплати уріжуть. Хто з українців залишиться без допомоги

Йдеться про українців, які тримають гроші в банку

До постанови про допомогу сім’ям з дітьми планують внести зміни. Так, одинокі матері можуть втратити підтримку від держави.

Автори документа пропонують позбавити виплат жінок, які самостійно виховують дітей (дитину), але при цьому мають на депозитному рахунку особисті кошти у сумі понад 100 тисяч гривень.

Така сума необов’язково повинна бути на одному депозиті. Враховуватимуть всі банківські вклади, і якщо сума всіх вкладень становить понад 100 тисяч,  таку матір вважатимуть фінансово незалежною, такою, що не потребує допомоги від уряду.

Проєкт документа опублікований на сайті Федерації профспілок України (ФПУ). Згідно з проєктом, допомога на дітей одиноким матерям не призначається у разі, якщо:

Особи, що входять до складу сім’ї, на 1 число місяця, з якого призначається державна соціальна допомога, мають на депозитному банківському рахунку (рахунках) кошти у загальній сумі, що перевищує 100 тис. гривень, або облігації внутрішньої державної позики на загальну суму, що перевищує 100 тис. гривень, про що йдеться у декларації.

Ця норма діє й у разі призначення субсидії на оплату комуналки - якщо в одного із членів домогосподарства на банківському рахунку є понад 100 тисяч гривень, субсидія не призначається.

Джерело: ТСН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

У маршрутці занйшли документи Катерини Ільчук

У маршрутці №57 знайдено пакет документів виданих на прізвище Катерини Ільчук. Власниця може звертатися  за номером

Більше оголошень