Соборну перекрили

Хоч і з кількаденним запізненням, ремонт розпочинають, рух транспорту змінюють

Відсьогодні у Рівному перекриватимуть частину вулиці Соборної. Проанонсований ремонт  на відрізку від Будинку офіцерів до повороту на Старицького має розпочатися у четвер ввечері, хоча раніше повідомлялося про початок робіт з вівторка.

Раніше ремонтні роботи планували завершити до 21 жовтня. Та, вочевидь, вони затягнуться через затримку із їх початком. Між тим, у зв’язку з роботами  не будуть курсувати тролейбуси №1, №6, №10.

Також змінять свій рух маршрутки. Зокрема, мікроавтобуси номер 34, 39, 51, 61, 61-а та 65 буде спрямовано в прямому та зворотньому напрямку з вулиці Соборної через вулицю Дубенську та Олени Теліги, а далі відповідно до свого маршруту.

Детальніше про зміни у русі транспорту через ремонтні роботи можна дізнатися тут.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень