Собака їсть землю? Як відучити: поради ветеринарів

Та чому улюбленець взагалі цим займається

Фото ілюстративне, з мережі
Фото ілюстративне, з мережі

Іноді витівки улюбленця можуть поставитилюдину в глухий кут: наприклад, недосвідчений господар буде шокований, якщо побачить, як його вихованець з ентузіазмом жере землю.

Варто пам'ятати: собака не буде нічого робити просто так

Причини, з яких пес може їсти землю:

  • цуценята проявляють такі гастрономічні переваги просто в силу своєї недосвідченості. Навколишній світ викликає в них цікавість і здивування, тому багато дивних предметів вони починають пробувати на смак;
  • деяким собакам подобається смак землі, в такому випадку відучити від цієї звички стає набагато складніше.
  • при неправильному підході до раціону харчування у собаки може виникати потреба в різних вітамінах і мінералах, а земля є доступним тварині джерелом кальцію.
  • недостатня кількість уваги з боку господаря - знуджений пес буде бешкетувати лише для того, щоб ви підійшли до нього і хоча б насварили.
  • деякі тварини настільки всеїдні, що можуть вжити в їжу будь-що.

Як же діяти в цій ситуації господарю?

У першу чергу варто зрозуміти, чому тварина стала себе так вести. Поміняйте раціон, сходіть до ветеринара і проводьте більше часу зі своєю собакою.

Пам'ятайте, що поїдання землі може бути небезпечним, особливо на дачі або в селі, якщо ви використовуєте хімічні добрива: вони залишаються в ґрунті.

Джерело: Ukr.media

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень