Сніг – не надовго: Стало відомо, коли в Україні потепліє

Скільки триватиме похолодання

Фото ілюстративне, з відкритих джерел
Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Завтра, 7 квітня, сніг найбільш ймовірний у північних областях, у південно-східній частині України очікується дощ, на решті території – без істотних опадів, повідомила синоптик Наталка Діденко.

Найближчої ночі на Заході, на Півночі, у Центрі, місцями на Одещині та Миколаївщині очікуються заморозки.

Протягом дня температура повітря на Півночі та Заході буде на рівні +1...+4 градусів, у Центрі буде до +2...+5 градусів, на Дніпропетровщині – до +7 градусів, а на Півдні – до +3...+6 градусів. Найтепліше буде на Сході. Там очікується до +9...+12 градусів.

Холодна погода, з нічними заморозками, триватиме увесь найближчий тиждень. Потепління в Україні розпочнеться з Вербної неділі, – зауважила синоптик Наталка Діденко.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень