«Смертельні сходи» в Рівному ремонтуватимуть за кошти підприємця

Орендаря підземки

Цими вихідними рівнянка Вікторія поскаржилися на те, що підземкою на проспекті Миру страшно ходити. Мовляв, сходи в аварійному стані, і мешканці того району побоюються, що піднімаючись цими сходами, можуть травмуватися.  

Ситуацію після вихідних взялись виправляти в міському ШЕУ.

Начальник ШЕУ Віктор Климук пояснив, що усі підземні переходи перебувають на балансі його управління.

А от за тими підземками, які здані в оренду, мають наглядати підприємці.

Ситуацію з підземкою на проспекті Віктор Климук пояснив так:

Про підземку на проспекті Миру вже знаю. Там орендар має здійснювати поточний ремонт за власні кошти. Ця підприємиця готова платити за найманих працівників з ШЕУ, які відсьогодні, 2 травня, починають працювати. Сходи ті полагодимо.

За словами Віктора Климука, нині задовільний стан мають лише дві підземки:

біля органного залу та біля ЦУМу.

Всі інші, якими опікується міське ШЕУ, потребують або капітального, або поточного ремонтів.

Віктор Климук запевнив, що проситиме місто виділити кошти на ремонт сходів у найбільш проблемних підземках. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень