Смертельна ДТП на Рівненщині: загинула жінка (ФОТО)

На неї наїхала вантажівка

На автодорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» 13 червня опівночі сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода. Під колеса вантажівки потрапила 51-річна жінка. Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Рівненській області: 

Слідчо-оперативна група на місці події попередньо встановила, що 42-річний водій «Renault Magnum», житель Березнівського району, поблизу с. Мирне здійснив наїзд на жінку-пішохода, яка перебувала на проїзній частині дороги. Від отриманих травм 51-річна жителька Костополя загинула на місці.

Наразі поліцейські з’ясовують усі обставини ДТП. Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. Водій вантажівки за результатами освідування був тверезий.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень