

У чоловіка понад 50% опіків тіла
У Рівненському районі під час пожежі одна людина загинула, ще одна отримала травми. Загоряння у будинку в селі Білівські Хутори сталося сьогодні близько 4 ранку.
Коли рятувальники прибули на місце події, оселя вже була повністю охоплена вогнем.
Загасити пожежу у дерев’яному будинку 15-тьом вогнеборцям вдалося лише близько 10 ранку.
Під час ліквідації загоряння у будинку виявили тіло чоловіка.
На місці пожежі працювали медики. Відомо, що будинок, у якому сталася пожежа, розташований у полі — поблизу жодної споруди. Оскільки місце події було орієнтовно за 3 км від проїжджої частини, а по болоті ґрунтової дороги неможливо було проїхати – медики йшли пішки.
На момент прибуття «швидкої» на місці були рятувальники.
Троє постраждалих були на вулиці.
Бригада швидкої оглянула постраждалого віком близько 60 років. Він був у критичному стані. Попередній діагноз: опіки приблизно 50% поверхні тіла І - ІІІ ступенів, коматозний стан.
Потерпілого медики 3 км несли до автомобіля швидкої і госпіталізували до Рівненської обласної клінічної лікарні.
Ще в одного 26-річного потерпілого були різані рани обох рук, його також госпіталізували. Третій потерпілий відмовився від огляду.
Наразі причини пожежі встановлюють фахівці.
Радіо Трек: НОВИНИ
В Україні скоротили літні канікули. Міносвіти ухвалили рішення
«Ці регіони залишаться в окупації на роки»: мольфар засмутив пророцтвом
Навіть рідним не давайте: юрист пояснила, через що можна втратити все майно і житло
В Україні з'явилися нові 50 грн в оригінальному дизайні: як виглядає купюра (ФОТО)
«Це коли такі правила з'явилися?»: люди незадоволені «нововведенням» ПриватБанку
Страшна пожежа у Житині біля Рівного: за хвилини згорів будинок (ВІДЕО)
Як вибухнув кисневий балон у лікарні: за померлим від COVID-19 запалили свічку (ФОТО)
Під Рівним у фури загорілося колесо (ВІДЕО)
Депутату у Рівному підпалили магазин, але могла згоріти навіть багатоповерхівка (ФОТО)
Смертельна пожежа в готелі «Батерфляй»: люди стрибали з вікон 6-го поверху (ВІДЕО)
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415