Смертельна ДТП на півночі Рівненщини: загинув мешканець Львівщини (ФОТО)

Аварія сталася вчора в селі Маюничі

Мешканець Львівщини загинув в смертельній ДТП на півночі Рівненщини. Аварія сталася вчора, близько 20:20 у селі Маюничі.

Слідчий попередньо встановив, що 25-річний водій «Jeep», обганяючи, зіткнувся з «Mitsubishi», який рухався попереду та у цей час повертав ліворуч. 

 

Унаслідок ДТП 52-річний водій «Mitsubishi» загинув на місці події. Його пасажира, із закритою черепно-мозковою травмою госпіталізували. 

Слідчий розпочав досудове розслідування. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Анна Карпець

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень