Смертельна ДТП сталася напередодні у Острозькому районі

У селі Вельбільвне розбився мотоцикліст

Близько 22:30 у селі Вельбівне водій мотоцикла «Viper» зіткнувся з бетонною огорожею, розповідає прес-офіцер Нацполіції Рівненщини Ольга Олійник:

На вулиці Весняна 38-річний місцевий житель не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожньої обстановки та в’їхав у бетонну огорожу приватного господарства. Унаслідок ДТП чоловік від отриманих травм загинув на місці.

Поліцейські встановлюють усі обставини події. За цим фактом відкрито кримінальне провадження.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень