Смерть на залізниці: на Рівненщині загинула жінка (ФОТО)

Машиніст розповів, що вона йшла по коліях

Сьогодні, 24 листопада, на Рівненщині загинула жінка.

Це сталося близько 5:00 між станціями Рудня та Ситне, що у Дубенському районі.

Машиніст розповів правоохоронцям, що жінка йшла по коліях. Він екстрено загальмував, але наїзду уникнути не вдалося.

Жителька села Рудня отримала травми, несумісні з життям.

Рідні загиблої повідомляють, що вона страждала розладами пам’яті. За однією із версій, вона їхала електричкою до Дубна, але вийшла не на тій зупинці, тому добиралася пішки.

Джерело: Відділ комунікації поліції Рівненської області

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень