Смак щасливих моментів відчують на Сорочинському Ярмарку (6 ФОТО)

[media=67751]

Торгова марка «Забіяка» вже вдруге приймає участь у Національному Сорочинському ярмарку, який щорічно проходить на теренах Полтавської області у селі Великі Сорочинці.

[media=67747]

Це чудова нагода представити власний продукт новій аудиторії та обмінятися досвідом з іншими виробниками. Поступово участь у Сорочинському Ярмарку стає для ТМ «Забіяка» хорошою традицією.

«Дуже приємно, коли підходять і згадують, що куштували нашу продукцію минулого року. І це споживачі практично з усієї України, які особисто переконалися в тому, щопродукція ТМ «Забіяка»- справді смачна і якісна», – відзначає маркетолог компанії Максим Терещенко.

[media=67752]

Крім того, нещодавно компанія завершила роботу над новим візуальним стилем, а разом з тим і емоційним наповненням.

«Продукція, яку ми випускаємо часто є свідком яскравих подій у житті тих, хто її споживає. Ковбаски беруть з собою на відпочинок, до святкового столу, на родинну вечерю чи обід або ж просто, смакують в компанії хороших друзів. Це і наштовхнуло нас на ідею для рекламної кампанії і відразу визначило її назву – «Смак щасливих моментів».

[media=67748]

Усіх охочих очікують на Сорочинському ярмарку-2016, який розпочався 16 серпня і триватиме до 21-го.

[media=67750]

Тож усі встигнуть відчути своєрідний смак волинських ковбас та створити нові щасливі моменти разом з ТМ «Забіяка».

[media=67749]

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень