Слава Дьомін розкрив головну таємницю особистого життя Олега Винника (ВІДЕО)

Винник активно приховував своє життя, і це була ціла PR-стратегія

Український телеведучий Слава Дьомін розповів, що співак Олег Винник ретельно приховує своє особисте життя, і на це є причина. За його словами, самотній красивий чоловік набагато цікавіший жінкам, ніж той, хто щасливий у шлюбі.

Саме тому Винник ніколи не розповідав про свою сім'ю. Лише одного разу він заїкнувся про те, що у нього є кохана жінка і дитина. Після цього він замовк.

— Винник активно приховував своє життя, і це була ціла PR-стратегія.

 

А ще Олег приховує свого сина, про якого згадав лише раз в 2005 році, коли був ще маловідомим в Україні і працював в театрі в Німеччині.

 

Коли у артиста кар'єра пішла вгору, він перестав про нього згадувати, оскільки, самі розумієте, чоловік-холостяк набагато цікавіший жінкам, ніж одружений з дитиною, - сказав Дьомін в програмі «Слава ПРО».

Він додав, що про сина Винника мало що відомо. Хлопчику зараз близько 19 років, він живе в Німеччині та займається плаванням. Крім того, і сам Винник любить поплавати в басейні, бо вважає, що це дарує заряд енергії та бадьорості.

Крім того, Дьомін розповів, що Юліан всього кілька разів відвідував Україну. А яке в нього громадянство - німецьке чи українське - невідомо.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень