Скляні, страусині, керамічні: у Рівному презентували ексклюзивні яйця (ФОТО)

В Рівненській обласній бібліотеці стартувала виставка, присвячена Великодню

Серед експонатів – яйця різного розміру та походження: від декоративних, зроблених зі скла, до страусиних. Також до свята представили й унікальні вишивки, на яких відтворені стародавні візерунки Полісся.

Майстер керамічного писанкарства Леонід Гринбокий розповідає, що його роботи відомі не лише на території України, а й в Канаді та США.

Роботи Леоніда – це керамічні яйця різного розміру, оздоблені скульптурною ліпкою ручної роботи. Як розповідає сам автор, його вироби мають свою родзинку – всередині кожної фарфорової писанки є записка власнику:

Всередині кожного яйця є гарні побажання, тобто маленька листівочка з побажанням щастя, добра, здоров’я, удачі. Все це є всередині.

Також у кожному яйці є кулька, що дзвенить, якщо яйце потрусити. Леонід переконаний, що таким чином виріб озвучує побажання, що носить всередині.

Виставка, що має назву «Великодня писанка», триватиме до 24 квітня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень