Скільки медиків на Рівненщині вже отримали щеплення проти коронавірусу

Є людина, яка зробила щеплення навіть після курсу хімієтерапії

На Рівненщині триває перший етап вакцинації проти коронавірусу.

За тиждень в області щеплення отримали 460 медиків із семисот, яким треба вакцинуватися у першу чергу. Про це Радіо ТРЕК повідомила заступниця начальника обласного управління охорони здоров‘я Олена Гандзюк.

Зараз щеплення роблять 5 мобільних груп, ще 4 – проходять навчання, тож в управлінні розраховують що вакцинація на Рівненщині буде інтенсивніша і вдасться охопити якомога більше населення області.

До слова, через додаток «Дія» люди, які хочуть зробити щеплення, але не підлягають першочерговій вакцинації, можуть записатися у чергу.

Станом на п’ятницю вже зареєструвалися понад 2 тисячі мешканців Рівненщини.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень