Скільки грошей зібрав ПДМ під час Благодійного марафону?

Підсумки акції у Рівному

З 9 до 18 травня 2016 року у Рівненському міському Палаці дітей та молоді проходив ХХІ традиційний Благодійний марафон «З вірою в майбутнє. Щоб шляхи стелились рушниками».

Загалом з усіх заходів Благодійного марафону зібрали 124 808 гривень.

Про це повідомили у секторі зв'язків з громадськістю РМ ПДМ.

Виручені кошти направили на підтримку талановитих та соціально незахищених  випускників Палацу – учасників Марафону.

Ними цьогоріч стали: Юлія Чабар (Школа образотворчого мистецтва), Анна Бойко (Школа східних єдиноборств), Назар Дем’янчук (Школа бізнесу), Карина Садоха (Літературно-розвивальна студія «ЛітЕра»). Діти отримали по 6 тисяч гривень та подарунків на 1,5 тисячі гривень від благодійників.

Матеріальну допомогу від Марафону отримали і вихованці Палацу, яким вона була вкрай необхідною: Софія Євстєгнєєва - вихованка «Зразкового художнього колективу» камерного хору «АвеМарія», Єлизавета Кравчук - вихованка Школи східних єдиноборств а також Анна Борисенко - учениця ЗОШ № 5, сестра загиблого в АТО. Дівчата отримали по 2 тис. гривень.

Також двоє дітей з особливими потребами Центру ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації «Пагінець» Наталія Панасюк та Ангеліна Іванова отримали подарунки від Палацу дітей та молоді на суму майже 2 тис. грн. і від партнерів Благодійного марафону на суму 1100 грн. Вимушена переселенка з Луганська, вихованка Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості Єлизавета Будицька, яка брала активну участь у концертах, отримала цінний подарунок від ПДМ вартістю 1360 грн. Також ПДМ оплатив перебування дівчинки у Рівному на час проведення Благодійного заходу.

Також Благодійний Марафон допомагає хворим дітям онкогематологічного відділення дитячої обласної лікарні. Як і торік, цьогоріч їм закупили ліки першої необхідності на суму 20 тисяч гривень.

Не забув Палац і про «братів наших менших». Сіно, що придбали для проведення «ЕтноКола», передали в Центр стерилізації безпритульних тварин. Також Центру виділили 3,5 тис. гривень на закупку медичних препаратів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Ключі

Знайдено ключі, на вулиці Вербовій у Рівному біля кафе «Любава». Поверну власнику +380680393490 [media=266598]

Більше оголошень