Чому Рівне програло мільйони МЕГУ?

У суді

За рішенням суду, Рівне заплатить майже 8 мільйонів гривень на користь МЕГУ за приміщення дитсадка, що на вулиці Євгена Коновальця,16.

Його раніше продали університету, а зараз його знову повернули у комунальну власність міста.

Тож виш вирішив через суд повернути кошти, витрачені на приміщення.

Міськрада могли б оскаржити рішення про виплату коштів МЕГУ в апеляційному суді. Але ціна подання апеляційної скарги - майже 300 тисяч гривень. Тож депутати засумнівалися, чи варто це робити.

Їх спробував переконати на сесії міськради депутат Микола Бляшин:

8 мільйонів для міста – це, щонайменше, один новий тролейбус.

Я аналізував це судове рішення. У мене виникає два питання:

 

1) чому  жоден з юристів міської ради не прийшов до суду? Вони вказали поважну причину - готувалися до сесії міської ради;

 

2) ніхто з юристів у суді не подав банальної заяви, яку вчать студентів-першокурсників, про застосування строків позовної давності.

 

Я думаю, нам треба знайти ці гроші і відстояти честь міста у судах.

У ситуації, яка склалась, міський голова Володимир Хомко звинувачує попередніх керівників міста, і каже, що вже б приступили до ремонту в дитсадку, але офіційно приміщення не належить місту, бо ректор університету ще не поставив свій підпис на документах.

Я в це не втручаюсь. Як скажуть юристи – так і будемо робити.

 

Але треба було думати тоді, коли здуру продавали цей дитсадок.

Депутати двічі голосували за виділення грошей на апеляцію, але більшість обранців це рішення не підтримала. Мовляв, якщо не вдасться виграти суд, тоді збитки будуть ще більші.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень