Скільки маку та конопель нашукали поліцейські у селах Рівненщини

Це – профілактичні заходи незаконного обігу наркотиків

Шостого липня поліцейський офіцер Ярославицької ТГ на земельній ділянці 67-річної місцевої жительки виявив незаконний посів 660 рослин снодійного маку.

А напередодні оперуповноважений відділення поліції №1 (м. Дубровиця) та дільничний офіцер на території господарства 46-річного жителя села Берестя виявив 42 рослини коноплі, а в його 33-річного односельця — 126 рослин коноплі. Поліцейський офіцер Смизької ТГ на присадибній ділянці 64-річної жительки села Онишківці виявив 265 рослин маку.

За фактами посіву або вирощування снотворного маку чи конопель розпочато досудові розслідування. Зразки рослин надіслані на експертизи.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 1700 до 8500 гривень, або арешт до шести місяців, або обмеження волі строком до трьох років, - повідомляє поліція Рівненської області.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень