Скасування осінніх канікул та навчання по суботах: в школах запроваджують нові правила

Причина проста: економія на опаленні у найхолодніший період року

У деяких регіонах, зокрема на Рівненщині, батьків вже попереджають: замість осінніх тижневих канікул діти можуть отримати місяць відпочинку взимку — з 5 грудня до 5 січня.

Причина проста: економія на опаленні у найхолодніший період року.

Щоб компенсувати додатковий місяць відпочинку, школярі будуть навчатися у п’ять субот, частково онлайн, щоб не мерзнути в класах.

Кожна школа самостійно визначатиме графік, а навчальний рік триватиме з 1 вересня 2025 до 30 червня 2026 року (за потреби можна закінчити й раніше).

Батьки вже висловлюють занепокоєння: не всі можуть залишити дітей удома на місяць, а суботні онлайн-уроки забирають вихідні.

Тож, якщо ідею ухвалять, дітей чекає зима з какао та ковдрою — але перед тим доведеться відсидіти п’ять субот у школі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень