ON-LINE

Скандал з відкликанням депутата Ковальчука: він називає це замовленням Радикальної партії

четвер, 06 грудня 2018
Чи забирати мандат – вирішить керівництво РПЛ

Олег Ляшко вітає Володимира Ковальчука з обранням на посаді голови Рівненської обласної ради ще до оголошення результатів. 2015 рік

Двох депутатів Рівненської облради можуть вперше за ініціативою виборців позбавити мандатів.

Йдеться про Володимира Ковальчука та Андрія Сайчука, які у вересні написали заяви про вихід і з фракції, і з Радикальної партії Олега Ляшка.

Нещодавно понад 5 тисяч виборців підписали листи про відкликання кожного з депутатів.

Oстаточне рішення має ухвалити керівництво радикальної партії. Обласна ж виборча комісія лише перевірила вірогідність підписаних листів, говорить голова комісії Наталія Загиней:

- Ми нічого не відкликаємо, не забираємо ні в кого мандати, це не в нашій компетенції. Ми лише перевіряємо правильність наданих матеріалів – підписних листів – і формуємо звернення до керівного органу партії про відкликання. ​

 

А процедуру відкликання розпочала ініціативна група і завершить керівний орган партії.

Олег Ляшко у сесійній залі Рівненської облради, 2015 рік

Уже колишній член радикальної партії Володимир Ковальчук стверджує, що рішення виборча комісія ухвалила незаконно, бо збиралася для цього кілька разів, аби вистачило голосів.

Однак, схиляється до того, що керівництво партії мандати таки забере, бо це – політичне замовлення, говорить Володимир Ковальчук:

- Я був на засіданні обласної виборчої комісії і сказав членам комісії, що я був у ЦВК, подав запит на роз’яснення, щоб вони нам у письмовому вигляді дали відповідь, що за це питання не можна голосувати, що все, процедура по нам закінчена на цей період. ​

 

Це як політичне замовлення мої колишніх однопартійців, деяких аферистів і нечистих на руку людей, яким я заважаю грабувати природні надра.

Він вказує на нещодавні засідання обласної екологічної комісії, яка розглядала питання про надання десятків тисяч гектарів землі у Дубровицькому районі під мисливські угіддя.

Керівник рівненського осередку радикальної партії і фракції в обласній раді Оксана Лозова каже, що політична сила стосунку до відкликання мандатів не має.

Мовляв, депутати Ковальчук і Сайчук самі вирішили покинути партію, тож написали заяви.

Отже, бути представниками політсили в обласній раді не можуть, вирішили виборці, ініціювавши збір підписів про відкликання депутатських мандатів.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
  • Загублено ключі від автомобіля

    В районі ринку на Ювілейному, було втрачено ключі Мультилок сірого кольору з брелоком у...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного