Скандал після гри та фол «Вереса»: рівненський клуб втрачає позиції у першій лізі

На Сумщині перервалася шестиматчева безпрограшна серія рівненського клубу

Рівненський «Верес» з рахунком 2-1 поступився «Альянсу» з селища Липова Долина, що на Сумщині. Футбольний матч відбулася в Охтирці на стадіоні «Нафтовик» у рамках 12-го туру першої ліги чемпіонату України.

Таким чином, перервалася шестиматчева безпрограшна серія «Вереса».

Рівненський клуб не здобув очок і має їх у своєму активі 18.

Через пандемію COVID-19 «Верес» ще дві зустрічі так і не зіграв.

Після завершення матчу тренер рівнян Юрій Вірт підійшов до арбітра Ігоря Сташука, аби озвучити свої емоції й отримав червону картку. Відводили його трохи далі охоронці та футболісти «Вереса».

Після цієї поразки рівняни опустилися у турнірній таблиці на 7 місце.

У наступному турі на «Верес» чекає «дербі» проти «Волині». Домашня гра «Вереса» запланована на неділю.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень