Скандал з балами для Польщі на «Євробаченні»: Федишин заявила про збій системи оцінювання

Україна нібито віддала Польщі 0 балів, хоча від польського журі Україні дісталося 12 балів

На тлі скандалу щодо того, що українські судді нібито не оцінили польського конкурсанта на «Євробаченні» Крістіана Охмана, спливла інформація про збій у системі оцінювання.

Щойно до мене дійшла інформація, що система оцінювання дала збій і неправильно виставила бали для Польщі від українського журі.

 

Тому чекаємо офіційних результатів, - заявила членкиня національного журі співачка Ірина Федишин в Instagram.

Водночас вона наголосила, що журі не має права оцінювати учасників на основі політичних чи національних критеріїв. Вона наголосила на несправедливості звинувачень у бік національного журі у їхній некомпетентності:

Польща для нас - це та країна, яка робить для України неймовірно велику підтримку.

 

У мене багато родичів у Польщі, які кликали до себе, щоб прихистити у цей важкий час. Тому у мене своя особиста родинна історія...

 

Але це все ж документ, який дали мені у руки. Згідно з цим документом, давайте відкинемо політику, і просто будемо відвертими...

 

Професійне журі усього світу оцінило виступ Польщі загальною кількістю у 46 балів.

 

Це для тих, хто пише про некомпетентне українське журі. Питання риторичне - журі усієї Європи теж не компетентне?

Нагадаємо, під час оголошення результатів голосування національних журі було заявлено, що Україна нібито віддала Польщі 0 балів, хоча від польського журі Україні дісталося 12 балів. Це спричинило хвилю обурення в соцмережах.

До складу українського журі увійшли Вадим Лисиця, Андрій Капраль, Ірина Федишин, Андрій Яцків і Лук'ян Галкін. 

Зокрема, Ірина Федишин оприлюднила фотографію своєї анкети, де видно, що польському співакові вона поставила 10 балів. Зазначимо, що правилами конкурсу заборонено ділитися своїми оцінками й будь-яким чином їх коментувати. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень