60 тисяч євро - заради життя: скалічений комбайном рівнянин потребує допомоги

Йому лише 23 роки, а він уже інвалід ІІ групи

Дружина Андрія Анна звернулася до Радіо Трек

Трагедія з мешканцем села Заріцьк Рівненського району Андрієм Барабашем сталася у жовтні 2015 року. Коли на полі молотили сою, його шльопанець затягнуло в комбайн, а з ним ногу і його повністю.

Йому розпороло живіт так, що кишки тримав у руках. Розрізало голову. Вирвало уретру. Тож нині у животі в Андрія – цистостома (спеціальна трубка для відведення сечі), ногу ампутували. Чоловіку зробили дев’ять операцій у Києві та Рівному. Але ще потрібно їх п’ять. Найдорожча – з заміни уретри – у Німеччині, де таке роблять, коштує 60 тисяч євро. Таку суму нам назвали в інституті урології у Києві, - розповідає цивільна дружина Андрія Барабаша Анна Трофім’юк.

Анна з Андрієм живуть разом лише вісім місяців. Жінку не налякало каліцтво чоловіка. Вона забрала його до себе у село Шпаків Рівненського району. І збирається боротися за його здоров’я усіма можливими способами.

Я вже звернулася на телепередачу «Я соромлюсь свого тіла» на СТБ, щоб нам допомогли. Адже нині родину утримую я одна, роблячи людям на замовлення ремонти у квартирах. Пенсія Андрія – це 1200 гривень. З нами ще живе моя п’ятирічна донька. А у нас лише на ліки Андрію щодня йде 200 гривень. Він практично живе нині на знеболювальних.

Андрій

Родина Андрія теж не особливо може допомогти. У нього дві молодші сестри-школярки. А батько залишив Андрія, коли ще мама була ним вагітна.

Як вперше Андрій потрапив у лікарню, тоді обласна рада виділила нам 800 гривень допомоги і Рівненська районна рада – 4 тисячі гривень. Решту вимушені були збирати по людях. Нині Андрію потрібно оперувати відрізану ногу і міняти цистостому. Ці операції не такі дорогі, як основна - із заміни уретри, але ми теж вимушені просити на них гроші. На заміну цистостоми потрібні 4 тисячі гривень.

Тож Анна просить усіх небайдужих допомогти врятувати її чоловіка.

Кошти можна переказати на картку мами Андрія у Приватбанку:

4149437863156673 Левчинко Юлія

Телефон Андрія  098-732-56-26

Телефон його дружини Анни 067-865-09-92

Анна з Андрієм

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень