Синоптик анонсувала серйозні дощі в Україні: Відома дата

Чого чекати від погоди найближчим часом

Завтра, 20 жовтня, в Україну завітає атмосферний фронт. Тож повсюди, окрім Півдня, пройдуть справжні осінні дощі.

Вітер очікується південно-західного напрямку досягатиме сильних поривів на Півдні та Сході, на решті території він буде помірним, повідомила синоптик Наталка Діденко.

У більшості областей України в п’ятницю буде +12...+17 градусів, місцями у центральній частині до +19 градусів. На Закарпатті та у Чернівецькій області, а також на Одещині синоптик обіцяє +20...+23 градуси.

Перший серйозний дощ, за попередніми прогнозами, очікується вже 25 жовтня.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень