Сім’я Avicii зробила заяву з приводу його смерті

Рідні діджея натякнули, що він самовільно пішов із життя

Сьогодні сім'я шведського діджея Avicii зробила публічну заяву з приводу його смерті, натякнувши на те, що музикант самовільно пішов з життя, повідомляє Variety.

Текст заяви родини Avicii:

Наш дорогий Тім був шукачем, тендітною творчою душею, яка шукала відповіді на екзистенційні питання. Неймовірно цілеспрямованим перфекціоністом, який подорожував і дуже важко працював, це й привело його до величезного стресу.

Коли він перестав гастролювати, то мріяв віднайти баланс у своєму житті, щоб бути щасливим і займатися тим, що любив найбільше – музикою.

Він переживав цей складний період в думках про сенс, життя і щастя. Він не міг так більше продовжувати. Він мріяв знайти спокій.

Він не був створений для бізнес-машини, в якій опинився. Тім був чутливою людиною, яко любила своїх шанувальників, але не любила публічності.

Тім, ми будемо любити тебе вічно. Нам буде бракувати тебе.

Тебе і твою музику завжди будуть пам'ятати.

З любов'ю, твоя сім'я.

Нагадаємо, 20 квітня відомого діджея Avicii знайшли мертвим.

Теги: Avicii
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень