Сімейний вікенд організовують у Рівному на День молоді

У парк Шевченка

Баскетбольний клуб «Рівне» запрошує усіх шанувальників нашої улюбленої гри разом провести час та взяти участь в турнірі з Баскетболу 3х3 серед сімей. Змагання відбудуться на супермайданчику у Парку імені Тараса Шевченка у неділю, 27 червня.

 - До участі в змаганнях допускаються команди в складі двох дорослих та двох дітей, які є членами однієї родини. Реєстрація учасників відбуватиметься 27 червня з 10:30, а вже об 11:00 відбудеться перший матч.

 

Змагання організовують Баскетбольний клуб «Рівне» спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому та Рівненського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», - повідомляє пресслужба БК «Рівне».

Турнір відбуватиметься у рамках «Фестивалю здорового способу життя» з нагоди святкування Дня молоді у місті Рівне.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень