Сімейні молочні ферми успішно працюють на Рівненщині

За сприяння інвестицій

Молочні ферми - інвестиційна можливість для громад Рівненщини. Про це повідомляє Рівненська ОДА.

Дев’ять сімейних молочних міні-ферм з утримання десяти і більше корів вже працюють на Рівненщині.

Такий проєкт реалізує кластер «Натуральне молоко» спільно з ТОВ «УкрМілкІнвест». Вони надають фінансову підтримку у придбанні ВРХ та необхідної техніки, облаштуванню приміщення, а також здійснюють весь технологічний супровід. Окрім того, «УкрМілкІнвест» також укладає угоду на закупівлю молока за вигідними цінами.

Це ще одна позитивна інвестиційна можливість для громад Рівненщини.

Адже сприяє збільшенню обсягів виробництва якісного молока, налагодженню виробничої кооперації, створенню робочих місць, зростанню доходів членів сімейних ферм. І хоча проєкт має більш локальний характер, на рівні об’єднаної громади він може мати мультиплікаційний ефект.

 

Адже ініціатива сприяє розвитку фермерства та й в цілому тваринницької галузі на окремій території», - сказав заступник голови ОДА Ігор Тимошенко до представників ОТГ області.

Нині керівник проєкту шукає ініціативних людей в ОТГ, які могли б долучитися до ініціативи.

Адже у планах кластеру «Натуральне молоко» створити ще близько 20 таких ферм. Тож, громади мають можливість залучити на свою територію інвестиції.

Тим часом вже цієї неділі, 27 жовтня, на Здолбунівщині відбудеться День сімейних молочних ферм.

Програмою передбачено ярмарки сімейних молочних ферм, презентація першого телевізійного проєкту просування фермерського руху, огляди ферм тощо.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень