Шустика поновлюють на посаді керівника «Діагностичного» у Рівному

Він чекає на провокації

Напередодні Рівненський суд скасував розпорядження голови облради про звільнення головного лікаря Діагностичного центру у Рівному Романа Шустика. 

З цього приводу Роман Шустик сьогодні дає брифінг, однак, на його думку, на рішенні суду конфлікт не вичерпано. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці: 

На жаль, не всі можуть прийняти справедливість і рішення суду про моє поновлення на посаді керівника Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука.

 

Є інформація, що до мого брифінгу готуються провокації. В тому числі в соціальних мережах. В політичне протистояння хочуть необдумано втравити колектив діагностичного центру.

 

Ніби то, я на когось тисну і комусь погрожую. Що є абсолютною нісенітницею. Закликаю, всіх до порядності і дотримання закону. Просто треба виконати законне рішення суду. І все.

Нагадаємо, що конкурсна комісія облради вже рекомендувала кандидата на посаду очільника діагностичного. Це - Юрій Білик. Тепер рішення комісії має затвердити сесія обласної ради. Найближче засідання призначено на 12 листопада. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень