Штормове попередження оголосили на Рівненщині

Прогноз погоди на середу

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Завтра, 18 грудня, на Рівненщині буде хмарно з проясненнями. Місцями пройде невеликий дощ, вночі з мокрим снігом.

Вітер буде західний та південно-західний, вночі з поривами до 15-18 м/с. Це І рівень небезпеки, «жовтий», повідомили у Рівненському гідрометцентрі.

Температура повітря впродовж доби буде на рівні +1...+6 градусів. У Рівному вночі буде +1...+3 градуси, а вдень очікується +4...+6.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень