Шпиталь у Польщі шукає лікаря на ставку — 54 тис. злотих: Охочих немає. Як так? (ФОТО)

Це приблизно 375 тисяч грн. на місяць

Фото з публікації In Poland.

54 тисячі злотих на місяць може заробити лікар, який буде працевлаштований у воєводській спеціалізованій лікарні в Легниці.

Незважаючи на це, охочих немає, а розміщена вакансія залишається вільною вже протягом місяця. Про це повідомляє In Poland.

Зарплата, запропонована медику, може здатися дійсно високою, але речник закладу сказав в інтерв’ю «Polsat News», що вона — цілком виправдана.

 

Саме таким чином уряд прагне утримати медиків в країні, аби ті не виїжджали за кордон.

Які ж умови працевлаштування? Лікарня хотіла б, щоб новий медик працював у лікарняному відділенні невідкладної допомоги мінімум 240 годин на місяць.

За кожну відпрацьовану годину він би заробив 225 злотих. Установа хоче, аби лікар також міг вести власний бізнес, а це означає, що він повинен самостійно оплатити обов’язкове страхування.

ПОТРІБЕН СПЕЦІАЛІСТ З НЕВІДКЛАДНОЇ МЕДИЦИНИ

Фото -- ілюстративне: незрозуміло в якій саме галузі невідкладної медицини потрібен фахівець вказаному шпиталю

Проте, на диво, лікарів не цікавить така ставка і такий контракт.

Прес-секретар спеціалізованої лікарні в Легниці сказав, що їм потрібен спеціаліст з невідкладної медицини.

 

А це та спеціалізація, яка досить рідко зустрічається на ринку.

У Нижній Сілезії 70 медиків мають таку кваліфікацію, але не всі з них працюють за своєю професією, а 45 людей просто проходять навчання в цій галузі. Тим часом, щоб забезпечити ефективне функціонування медичної служби, їх повинно бути понад 200 лише у Нижньосілезькому воєводстві.

Допоможуть прямі угоди з ВНЗ України?

В іншій публікації In Poland повідомляє, що польські шпиталі вже починають укладати прямі угоди безпосередньо з Івано-Франківським національним медичним університетом в Україні.

Можливо, на черзі й інші українські ВНЗ медичного профілю.

Момент підписання угоди. Як сказано: "Івано-Франківський національний медичний університет та міська клінічна лікарня у Корфантуві реалізовуватимуть проекти у галузі науки, освіти та охорони здоров’я".

 

Радіо ТРЕК у Тelegram. Viber: 063-73-4-106-4

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень