Шмигаль заявив про третю хвилю пандемії COVID і припустив введення локдауну

Якщо ситуація з коронавірусом погіршиться

В Україні розпочалася третя хвиля пандемії коронавірусу.

У зв'язку з цим існує можливість введення нового жорсткого локдауну. Про це під час пресконференції заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на РБК-Україна.

На жаль, треба констатувати, що почалася третя хвиля епідемії в Україні. Це також цифри, статистика, яку ми бачимо ... Неможливо інтерпретувати по-іншому. Потрібно бути свідомими – почалася третя хвиля пандемії коронавірусу в Україні, – зазначив Денис Шмигаль.

На сьогодні низка областей перебувають у червоній зоні карантину і якщо надалі ситуація розвиватиметься негативно, то доведеться впроваджувати жорсткий карантин по всій країні.

Ми постараємося максимально управляти адаптивним карантином, але якщо ми побачимо навантаження на медичну систему, у нас не буде іншого виходу окрім як ввести локлаун, – розповів Денис Шмигаль.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень