ON-LINE

Саморобна техніка шляховиків зекономила бюджету Рівного сотні тисяч гривень (ВІДЕО)

вівторок, 21 лютого 2017
Її вже використовують на дорогах

Рівненське ШЕУ засипає ями на дорогах технікою власного виробництва. Тут кажуть – зекономили міському бюджету сотні тисяч гривень. Адже обладнання для переробки використаного асфальтобетону коштує 350 тисяч гривень. Рівненські ж  шляховики зробили власний пристрій.

Витратили вони на нього 20 тисяч та вже сьогодні запустили в експлуатацію. Саморобна техніка засипатиме ями на дорогах, доки через погоду не можна повністю залатати діри в асфальті, розповідає начальник міського ШЕУ Віктор Климук:

Це пересувний змішувач, який може використовувати як асфальтобетон, що вже був у використанні, так і виготовляти нову суміш щебеню відсіву бітуму. Все це змонтоване на причіп, який базується на тракторі ТЗ-80, працює від гідравлічної системи трактора. Обладнання дає можливість в такі погодні умови, як зараз, засипати великі ями на дорогах, доки не працюють асфальтобетонні заводи.  

Обладнання виготовили із підручних матеріалів. Замовляли лише гідравлічний двигун та ще деякі деталі. Сьогодні вдень кустарний змішувач щебеню працював на вулиці Гагаріна. Там дорожнє покриття після зими постраждало найбільше. Свідком проведення цих робіт став член організації Дорожний контроль, який підійшов до шляховиків, щоб запитати, чому ті кладуть асфальт в таку мокру погоду. Знімав він це на відео. В кадр потрапив і новий пристрій ШЕУ.

 

І хоча потужність саморобного обладнання приблизно вдвічі менша, ніж в заводських аналогів – для засипання великих ям воно цілком придатне, запевняє начальник ШЕУ. Доки асфальто-бетонні заводи не запрацюють, це єдиний вихід вберегти автівки водіїв від пошкоджень та аварій.  

 

 

Теги: ями, ШЕУ, щебінь

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного