Школярі Рівненщини беруть участь у Чемпіонаті світу в Боснії та Герцоговині

Це вихованці комунальних закладів спортивного профілю Владислав Кузько та Олексій Масик

На кадетський Чемпіонат світу у Боснії та Герцеговині з'їхалося близько 500 борців та борчинь у віці 16-17 років, повідомляє прес-служба Рівненської облради.

Наша українська збірна також побореться за медалі цих престижних змагань. До її складу входять вихованці обласних комунальних закладів спортивного профілю, які вибороли право представляти Україну на Чемпіонаті світу 25-30 серпня в Сараєво, а саме: Владислав Кузько з комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» та Олексій Масик із комунального закладу «Обласна школа вищої спортивної майстерності».

Уже сьогодні, 25 серпня, на килим вийдуть перші борці, зокрема й Олексій Масик, який представляє Обласну школу вищої спортивної майстерності, – повідомила методист зі спортивної роботи Костопільського обласного ліцею-інтернату Галина Ковтун.

Нагадаємо, 17-річний Олексій Масик торік став бронзовим призером юнацьких Олімпійських ігор у Китаї.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень