Школярі Рівного йдуть на дистанційне навчання - Третяк

Гуртки також

Відзавтра рівненські школярі йдуть на дистанційне навчання. Про це повідомив міський голова Олександр Третяк.

Друзі, зараз у місті маємо близько 7 тисяч хворих дітей на різноманітні гострі респіраторні інфекції, в тому числі близько 200 дітей та 100 вчителів, які мають позитивний тест на ковід.

 

Для того, щоб зупинити приріст кількості хворих вчителів та учнів - оперативно скликав засідання комісії ТЕБ та НС.

Прийняли рішення про обмеження щодо роботи навчальних закладів. Вже від завтра, з 25-ого січня, переводимо на дистанційне навчання усіх учнів 5-11 класів шкіл нашої громади.

Щодо 1-4 класів, то рішення про перехід на дистанційну форму навчання молодших школярів, заклад приймає самостійно відповідно до рішення педагогічної ради.

Крім того, доручено управлінню культури та туризму перевести на дистанційне навчання групові заняття гуртків. А індивідуальні заняття можна проводити очно, за умови дотримання усіх карантинних вимог.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень