Школярі Рівного йдуть на дистанційне навчання - Третяк

Гуртки також

Відзавтра рівненські школярі йдуть на дистанційне навчання. Про це повідомив міський голова Олександр Третяк.

Друзі, зараз у місті маємо близько 7 тисяч хворих дітей на різноманітні гострі респіраторні інфекції, в тому числі близько 200 дітей та 100 вчителів, які мають позитивний тест на ковід.

 

Для того, щоб зупинити приріст кількості хворих вчителів та учнів - оперативно скликав засідання комісії ТЕБ та НС.

Прийняли рішення про обмеження щодо роботи навчальних закладів. Вже від завтра, з 25-ого січня, переводимо на дистанційне навчання усіх учнів 5-11 класів шкіл нашої громади.

Щодо 1-4 класів, то рішення про перехід на дистанційну форму навчання молодших школярів, заклад приймає самостійно відповідно до рішення педагогічної ради.

Крім того, доручено управлінню культури та туризму перевести на дистанційне навчання групові заняття гуртків. А індивідуальні заняття можна проводити очно, за умови дотримання усіх карантинних вимог.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень