Школярі Рівного відпочиватимуть на канікулах ще тиждень

Таку рекомендацію освітнім закладам дала міська комісія ТЕБ та НС

ФОТО з мережі

Щойно у Рівному завершилося засідання міської комісії ТЕБ, де усім навчальним закладам Рівненської тергромади усіх форм власності рекомендували продовжити термін осінніх канікул ще на тиждень.

Так, комісія підтримала рекомендації МОЗу, МОНу та Кабміну щодо продовження терміну осінніх канікул ще на тиждень, тобто з 1 листопада до 7 листопада. І старшій школі, й молодшій школі – усім рекомендували канікули.

 

Проте, кожна школа має провести зібрання педагогічної ради й ухвалити зміни у структурі навчального року, - повідомив заступник начальника міського управління освіти Василь Харковець.

За умови 100% вакцинації вчителів, заклади зможуть повернутися до очного навчання. Якщо такого відсотка Рівне не матиме - дітям доведеться перейти на дистанційну форму навчання.

Нагадаємо, школярі Рівного пішли на канікули 25 жовтня. Відповідно до попереднього плану мали повернутися за парти 1 листопада. Проте, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, канікули у Рівному продовжать до 8 листопада.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень