Школяр потрапив під колеса мікроавтобуса у Рівному (ФОТО)

Його госпіталізували

9-річний хлопчик потрапив під колеса мікроавтобуса у Рівному. Автопригода сталася напередодні на перехресті вулиць Сергія Єфремова та Георгія Косміаді.

Поліцейські на місці події встановили, що хлопчик біг тротуаром і раптово вибіг на проїзну частину.

34-річний водій «Nissan» уникнути наїзду не встиг.

Хлопчика госпіталізували, на щастя, травми голови виявилися нескладними і його відпустили на амбулаторне лікування.

Тим часом за фактом ДТП у поліції розпочали досудове розслідування. Алкоголю у крові водія не виявили.

Шановні батьки! Наголосіть дітям на важливості дотримання правил дорожнього руху, наочно покажіть їм, як потрібно перетинати проїзну частину. Оскільки зараз сутеніє значно раніше, подбайте про забезпечення дітей світловідбивними елементами, що є віднині обов’язковими у темний час доби й в умовах недостатньої видимості.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Теги: ДТП
Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень