

Наразі правоохоронці шукають причетних
У Білорусі понад 270 закладів освіти та державних установ отримали 31 травня повідомлення про мінування. Про це на Телеграм-каналі поінформувала прессекретар МВС Білорусі Ольга Чемоданова.
- Сьогодні на електронні скриньки держустанов (переважно закладів освіти) невідомі масово розіслали повідомлення про небезпеку. Відповідні листи отримали 118 мінських шкіл, а також заклади освіти Брестської, Гродненської, Могильовської, Гомельської і Мінської областей.
Всього встановлено більш як 270 адресатів, – йдеться у повідомленні.
Усі заклади які отримали таке попередження були перевірені правоохоронцями, а інформація про мінування не підтвердилася. Наразі у Білорусії шукають причетних до погроз осіб.
У МВС Білорусі нагадали, що за свідомо неправдиве повідомлення про небезпеку загрожує позбавлення волі строком до 7 років.
Раніше один з читачів надіслав до редакції TUT.by скріншот повідомлення про мінування, яке надійшло на електронну адресу школи.
Автор послання називав себе «спільником Протасевича» і просив у разі вибуху обвинувачувати блогера і не обвинувачувати міліцію.
МВС зазначає, що віялова розсилка подібних повідомлень - почерк так званих сватерів. Так називають геймерів, які розважаються тим, що направляють екстрені служби на оманливі виклики, причому роблять це з акаунтів суперників по мережевій грі.
Правоохоронці кажуть, що найчастіше мінувальниками виявляються підлітки.
Матеріали Главком
Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
З Польщі депортували 70 українців: усіх негайно відправили додому
Трюк покоївок: 2 шт у воду – і решітка плити сяє, як нова
Мобілізація в Україні: кому треба з'явитися в ТЦК навіть без повістки з 1 травня?
Третя хвиля весняних заморозків: Чи буде Україна з фруктами?
Багато вікон, величезна тераса: де живе зірка 1+1 Наталія Мосейчук ФОТО)
В Україні заборонили імпорт електроенергії з Росії та Білорусі
«Бестиарий извращенцев… Пусть лучше у нас будет диктатура», - в декого падає клямка?(ВІДЕО)
Україна припиняє авіасполучення з Білоруссю
«Даю признательные показания»: у Лукашенка оприлюднили заяву затриманого Протасевича (ВІДЕО)
Літак з Протасевичем посадили в Мінську за погодженням з керівництвом Ryanair
У Рівному поблизу мікрорайону Південного, знайшли автомобільний номер ВК 4722 ІО Власник може звертатися за номером: +380972381545
Знайдено посвідчення УБД видане Волошину Олегу Леонідовичу, забрати можна в КЕЧ м. Рівне. Контактний номер: +380972315064
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774