Школи Рівного масово йдуть на карантин: що відомо

Наша область другий тиждень поспіль входить до переліку регіонів, де епідпоріг перевищений на більш як 50%

Понад 3 000 рівненських школярів навчаються з дому через збільшення кількості хворих на грип та ГРЗ. Як повідомили у міській раді, станом на сьогодні на дистанційці — 18 ліцеїв та гімназій.

Рішення щодо формату навчання заклади освіти приймають самостійно.

Нагадаємо, що на Рівненщині можуть запровадити «локальний карантин». Наша область другий тиждень поспіль входить до переліку регіонів, де епідпоріг перевищений на більш як 50%.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень