Мешканці Рівного матимуть більш надійне електропостачання (ФОТО)

Зокрема, в районі Басового Кута на вулицях Боженова, Малорівненській, Фучика, Самолюка, Красильникова, Басівкутській завершуються роботи з реконструкції повітряних електромереж від ТП-85.

Складністю реалізації проекту є те, що підстанція розташована на приватній території (де свого часу була кінофікація). Крім того, на заваді роботам - велика кількість підземних комунікацій. Попри це роботи, що тривають вже майже два місяці, наближаються до завершення, - повідомляють у прес-службі «Рівнеобленерго».

Згідно з інвестиційною програмою ПрАТ «Рівнеобленерго» до кінця 2018 року у Рівному буде реконструйовано 5,5 км повітряних ліній 0,4 кВ, а також майже 7 км кабельних ліній в районі електропідстанції «Східна» на вул. Будівельників та «Південна» на вул. Енергетиків, що позитивно вплине на якість напруги у цих мікрорайонах Рівного.

Загальна вартість цих робіт – понад 9,5 млн грн. Вони спрямовані на підвищення надійності електропостачання і запобігання аварійності в електромережах обласного центру.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень