Мешканці Рівного матимуть більш надійне електропостачання (ФОТО)

Зокрема, в районі Басового Кута на вулицях Боженова, Малорівненській, Фучика, Самолюка, Красильникова, Басівкутській завершуються роботи з реконструкції повітряних електромереж від ТП-85.

Складністю реалізації проекту є те, що підстанція розташована на приватній території (де свого часу була кінофікація). Крім того, на заваді роботам - велика кількість підземних комунікацій. Попри це роботи, що тривають вже майже два місяці, наближаються до завершення, - повідомляють у прес-службі «Рівнеобленерго».

Згідно з інвестиційною програмою ПрАТ «Рівнеобленерго» до кінця 2018 року у Рівному буде реконструйовано 5,5 км повітряних ліній 0,4 кВ, а також майже 7 км кабельних ліній в районі електропідстанції «Східна» на вул. Будівельників та «Південна» на вул. Енергетиків, що позитивно вплине на якість напруги у цих мікрорайонах Рівного.

Загальна вартість цих робіт – понад 9,5 млн грн. Вони спрямовані на підвищення надійності електропостачання і запобігання аварійності в електромережах обласного центру.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень