Щодня приблизно двадцятьом родинам у Рівному призначають субсидію

За січень 2016 року в управління соцзахисту звернулося півтисячі сімей

Рівняни продовжують активно звертатися до управління соцзахисту за субсидіями. За неповний місяць цього року таких звернень надійшло вже півтисячі. Всього з травня минулого року (саме тоді субсидії почали нараховувати за новим порядком) понад 39 тисяч мешканців обласного центру отримали соцвиплати.

Разом з тим, в управлінні соцзахисту вкотре нагадують, що не варто перейматися в разі, якщо ваші фактичні витрати газу для обігріву оселі менші, аніж передбачено субсидією. Кошти на відшкодування вартості залишаються на рахунку громадянина, їх можна буде використати й згодом, говорить заступник начальника міського управління соцзахисту Ніна Боліщук:

 

- Справа в тому, що ми перераховуємо кошти на особовий рахунок людини. Наприклад, от ми призначили на 500 кубів газу, а людина використовує 300 кубів, то ми перераховуємо за 500 кубометрів і кошти залишаються в них на рахунку. І вони вже далі будуть використовувати, наприклад, закінчиться опалювальний період і вони ці гроші можуть використовувати як оплату за травень, червень чи липень. Ніхто ці кошти не забирає, залишаються на рахунку.

 

Разом з тим, в управлінні також спростували інформацію, що минулого тижня ширилася в мережі. Нагадаємо, повідомлялося, що для перевірки достовірності рівня доходів перед нарахуванням субсидії, працівникам соцзахисту для отриманням інформації дозволили звертатися до банків. Ніна Боліщук каже, що раніше було намагання провести таку перевірку, втім, в банку відмовилися надавати цю інформацію. Офіційного розпорядження, що дійсно стан банківського рахунку перевірятимуть, поки не отримували.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень