«Щоб не їздили»,- на Рівненщині підприємець перекрив дорогу

Бо вона псується

Мешканці сіл Богдашів та П’ятигори поскаржилися, що на грунтовій об‘їздній дорозі між селищами на Здолбунівщині хтось самовільно встановив бетонні брили.

Вони заважають селянам значно скорочувати шлях між селищами і добиратись до родичів чи церкви.

Згодом, як стало відомо, це вигадав місцевий бізнесмен Станіслав Середюк з господарських мотивів. Він вважає, що таким чином дорога руйнується, особливо під час дощу, ось як він прокоментував ситуацію:

Я їх там встановив, щоб люди не їздили по тій дорозі. Місять багнюку. Це господарський підхід на весняний період.

Сільська голова с. Богдашів Ірина Хабатюк звернулась до поліції. Начальник Здолбунівської поліції Сергій Криса з цього приводу надав відповідь:

Працівники поліції провели ретельну перевірку щодо можливих протиправних дій та встановлення осіб, причетних до цієї події.


В ході перевірки фактів поліцейські встановили, що один з місцевих підприємців з метою недопущення розмивання польової дороги тимчасово встановив бетонні плити.

У висновку підприємець зобов’язався найближчим часом їх демонтувати. Правоохоронці пообіцяли проконтролювати демонтаж бетонної перепони.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Джерело

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень