Щоб урожай тішив: назвали 5 найкращих сортів картоплі

Найперспективніші сорти жовтої картоплі

Картопля з жовтою м'якоттю «обставляє» білу за багатьма смаковими якостями. Особливо вдала вона для пюре. 

Є багато сортів з жовтою м'якоттю. Розповідаємо про найпопулярніші.

«Міранда»

Ранній розваристий столовий сорт з гарними смаковими якостями.  Бульби цього сорту подовжено-овальні, мають неглибокі очка та жовті шкірку й м’якоть. Стійкий проти фітофтори та появи чорних плям. Бульби великі та середні. Придатний для тривалого зберігання.

«Коннект»

Не менш перспективний сорт середнього терміну дозрівання. Ця картопля найкраще росте на піщаних та глинистих ґрунтах. Має високий імунітет до фітофторозу та альтернаріозу. Дає середні бульби овальної форми, з гладкою жовтою шкіркою. Зберігається добре.

«Королева Анна»

Чудовий ранньостиглий сорт німецької селекції. Дає рівні, гладкі, гарні бульби. Сорт стійкий проти вірусів, парші, вірусів. Термін вегетації - близько 80-85 днів. Підходить для тривалого зберігання.

«Таїсія»

Дозріває раніше, ніж «Королева Анна». Її термін вегетації становить всього 58-67 днів. Дуже високоврожайний сорт із понад 90% товарної бульби. 

Дуже високоврожайний сорт
Дуже високоврожайний сорт

Дає овальні бульби з дрібним заляганням вічок, гладкою шкіркою. Стійкий проти золотистої нематоди, вірусів.

«Ланорма»

Середньоранній сорт, бульби мають відмінні смакові якості. Має середню розварюваність, тому підійде і для пюре, і супу. Дає овальні бульби зі світло-жовтою м’якоттю. Сорт стійкий проти нематоди, раку картоплі, парші тощо та високого температурного режиму. 

Джерело: На ПЕНСІЇ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень