Щоб не пропадало: депутатів Рівнеради хочуть переконати ловити пару

На котельнях

ФОТО Rivne Online

У Рівному на котельнях планують встановити когенераційні станції. Це установки, які дають можливість виробляти два види енергії одночасно – електричну та теплову. Їх використовують для підвищення надійності електропостачання та зниження витрат на купівлю електроенергії від постачальника приблизно на 40%.

Перспективу реалізації цього проєкту представлять депутатам Рівнеради під час депутатського дня, який відбудеться у четвер. Доповідатимуть з цього питання заступник міського голови Артем Ганущак та директор департаменту інфраструктури Руслан Гудима.

Також депутати обговорюватимуть необхідність відкриття віддаленого робочого місця ЦНАПу у мікрорайоні Ювілейний.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень