ON-LINE

Що за звір напав на шістьох рівнян у районі Покровського?

середа, 04 грудня 2019
Про нього кажуть у соцмережах

Поганої слави зажив район Свято-Покровського собору після посту у спільноті «Типове Рівне». 

Там опублікували історію, що біля стоматологічної клініки поруч із собором собака покусала чоловіка. Звучить історія так:

Привіт. Потрібна порада. Чоловік повертався з роботи в районі «Дентамет», що біля собору. Його вкусила собака. Звернулися в прийомне відділення. Рану обробили, наклали пов’язку. Розказали все як було.

 

В прийомі нам сказали, що уже [чоловік] уже шостий, кого покусала собака в цьому районі. Говорять, що нам потрібно знайти ту собаку та обов’язково прийти до них.

Ми зателефонували в травмпункт Рівненської ЦМЛ. Заввідділу В’ячеслав Наумчук пояснив, що в районі Свято-Покровського постраждалих від укусів було набагато менше:

Десь виклали, що біля Покровського одна й та ж сама тварина – [покусала] шістьох людей. Івана, Петра, Марію, Миколу, Катерину - от саме, що та тварина – такого немає.

 

Напередодні був виклик, що в тому районі чоловіка вкусили. Він взяв цю тварину під особистий нагляд. Буде шукати. А інших випадків не було.

Тож можемо зробити висновок, що на шістьох рівнян у районі Покровського ніхто з агресивної фауни м. Рівне цими вихідними не нападав. Хіба що одна собака на одного чоловіка. 

Додамо, що після укусу тварини потрібно одразу звертатися до медиків.

Лікарі наголошують, що сказ - це смертельна хвороба, і після появи симптомів людину вилікувати вже неможливо. Якщо хочете дізнатися про сказ більше та перевірити свої знання, пройдіть наш тест: 

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4  

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
  • Загублено документи на Сакур

    Вчора, 28 січня, було загублено гаманець з документами на прізвище Сакур...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного